Pereklad.net – спеціалізоване бюро усного перекладу.

Бюро Pereklad.net нерозривно пов’язане з Українським інститутом перекладу – громадською організацією, яка ставить найбільш амбітні цілі в галузі перекладу. ГО “Український інститут перекладу” розглядає переклад як ключовий інструмент порозуміння між представниками різних культур. Український інститут перекладу відіграє роль платформи для підтримання зв’язку між перекладачами-практиками і університетами, де готують фахівців із перекладу, задля ефективного розвитку галузі.

Pereklad.net – молоде бюро перекладів. Проте від самого початку його концепція ґрунтується на винятковому професіоналізмі залучених перекладачів. Усі перекладачі бюро Pereklad.net є фанатами своєї справи та докладають зусиль для підвищення свого фахового рівня. Лише один громадянин України був допущений до стажування у Генеральному директораті перекладу Європейського парламенту. Нині цей фахівець ексклюзивно співпрацює з бюро Pereklad.net.

Ми ніколи не віддаємо замовлення на outsource неперевіреним виконавцям!

Ми рішуче відкидаємо поширену практику зі зниження цін на послуги перекладу за рахунок погіршення їхньої якості. У сфері перекладу клієнт оплачує не так відпрацьовані години перекладача, а передусім можливість застосувати його/її багаторічний досвід задля досягнення своїх цілей.

Домен Pereklad.net використовується для поточних бізнес-операцій з 2019 року. Ми не маємо стосунку до попередніх власників цього доменного імені.